Cena celkem s DPH
0 Kč
Hledaný výraz: šalvěj | Nalezeno 22 položek
| Latinský název | Salvia apiana |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | velmi jasná, čerstvá, pročisťující, s intenzivními kafrovými a kořenitými bylinnými tóny |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Salvia officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Léčebný / Magie / |
| Vůně | silná, kořeněná, aromaticky bylinná |
| Země původu | Chorvatsko |
| Způsob spalování |
| Průměr | 3 cm |
| Výška | 20 cm |
| Země původu | Španělsko |
| Latinský název | Salvia apiana |
| Hmotnost | cca. 15 - 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Šamanismus / |
| Vůně | velmi jasná, čerstvá, pročisťující, s intenzivními kafrovými a kořenitými bylinnými tóny |
| Délka | cca 12 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Salvia apiana |
| Hmotnost | cca. 40 - 50 g |
| Účinek | Obětina / Očista / Šamanismus / |
| Vůně | velmi jasná, čerstvá, pročisťující, s intenzivními kafrovými a kořenitými bylinnými tóny |
| Délka | cca 18 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Salvia mellifera |
| Účinek | Obětina / Očista / Spirituální / |
| Vůně | jasně bylinná, typicky šalvějová se silnými tóny máty, hladce balzamická a opojná zároveň, krystalicky čistá |
| Délka | cca 11 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Účinek | Harmonizující / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | hluboká, sametová santalová vůně s kořenitými tóny, nádechem šalvěje a jemnou chladivostí levandule |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Relaxační / Očista / Uklidnění / |
| Vůně | kořenitá, svěží, očistná s levandulovými tóny |
| Délka | cca 19 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Harmonizující / |
| Vůně | zemitá, sladká, lehce bylinná, s pryskyřičnými tóny, osvěžující |
| Délka | cca 11 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 120 g |
| Vůně | svěží, bylinná a čistá, s jemnými tóny šalvěje |
| Průměr | 7.0 cm |
| Výška | 7.5 cm |
| Země původu | Indie |
| Doba svícení | 20 hod |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Spirituální / |
| Vůně | intenzivní, zemitá, bylinná, pryskyřičná |
| Délka | cca 14 -15 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Juniperus communis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | jemná, příjemná dřevitá s typickým jalovcovým charakterem |
| Země původu | Srbsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Piper nigrum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | kořenitá a pepřovitá, hřejivá a povzbuzující |
| Země původu | Vietnam |
| Způsob spalování |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Očista / Posilující / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně kořenitá, bylinná s doteky vůně stříbrných lístků šalvějě |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 50 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Očista / Posilující / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně kořenitá, bylinná s doteky vůně stříbrných lístků šalvějě |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Výška | cca 4.5 cm |
| Délka | cca 17 x 12 cm |
| Země původu | USA |
| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Spirituální / Harmonizující / Očista / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, balzámově kořenitá, dřevitě orientální, s jemně bylinným nádechem |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 3 x 100 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Harmonizující / |
| Vůně | tuberósa a jasmín/ orlářka/ šalvěj a máta |
| Průměr | 1 ks svíce/ 6.5 cm |
| Výška | 1 ks svíce/ 6.0 cm |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Ochrana / Spirituální / |
| Délka | 20.0 x 15.5 x 8.0 cm |
| Účinek | Šamanismus / Ochrana / Spirituální / |
| Délka | 25.0 x 13.5 x 4.5 cm |