Cena celkem s DPH
0 Kč
V této sekci najdete energeticky silné kameny, z nichž každý je jedinečný. Konkrétní účinky jednotlivých kamenů jsou vždy uvedeny v detailu produktu. Pokud je v názvu kamene uvedeno číslo, jedná se o přesně ten kus, který vidíte na fotografii, každý takový kámen je originál a nelze objednat více kusů stejného. Nabídku průběžně doplňujeme, proto se k nám neváhejte vracet.
| Poznámka | sada 5ks |
| Hmotnost | 61.4 g |
| Výška | cca 2.0 x 1.0 cm |
| Délka | cca 3.0 cm |
| Země původu | Mexiko |
| Hmotnost | 20.7 g |
| Výška | 1.8 x 1.6 cm |
| Délka | 2.0 cm |
| Země původu | Čína |
| Hmotnost | 17.1 g |
| Výška | 2.3 x 1.0 cm |
| Délka | 2.7 cm |
| Země původu | Čína |
| Hmotnost | 18.5 g |
| Výška | 2.0 x 1.5 cm |
| Délka | 2.4 cm |
| Země původu | Čína |
| Hmotnost | 43.7 g |
| Výška | 4.5 x 1.8 cm |
| Délka | 5.5 cm |
| Země původu | Rusko - Jakutsko |
| Hmotnost | 84 g |
| Výška | 3.8 x 2.2 cm |
| Délka | 6.4 cm |
| Země původu | Kongo |
| Hmotnost | 36 g |
| Výška | 2.5 x 3.3 cm |
| Délka | 4.3 cm |
| Země původu | Kongo |
| Hmotnost | cca 15.0 g |
| Výška | cca 2.0 cm |
| Délka | cca 2.0 cm |
| Hmotnost | 162.5 g |
| Výška | 5.0 x 4.0 cm |
| Délka | 7.5 cm |
| Země původu | Polsko |
| Hmotnost | 109.0 g |
| Výška | 6.0 x 3.4 cm |
| Délka | 7.0 cm |
| Země původu | Polsko |
| Hmotnost | 182.7 g |
| Výška | 4.1 x 3.8 cm |
| Délka | 7.6 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 74 g |
| Výška | 3.0 x 3.0 cm |
| Délka | 3.5 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 46 g |
| Výška | 2.8 x 2.4 cm |
| Délka | 3.5 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | cca 220 g |
| Balení | 9 ks |
| Hmotnost | 82.7 g |
| Výška | 4.0 x 2.2 cm |
| Délka | 6.0 cm |
| Země původu | Mexiko |
| Hmotnost | 28.2 g |
| Výška | 3.5 x 1.2 cm |
| Délka | 4.0 cm |
| Země původu | Mexiko |
| Hmotnost | 77.6 g |
| Výška | 4.3 x 2.4 cm |
| Délka | 5.7 cm |
| Země původu | Mexiko |
| Hmotnost | 7.9 g |
| Výška | 1.0 x 0.5 cm |
| Délka | 5.7 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 13.6 g |
| Výška | 0.8 x 0.5 cm |
| Délka | 8.3 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 9.9 g |
| Výška | 1.0 x 0.4 cm |
| Délka | 9.8 cm |
| Země původu | Brazílie |