Cena celkem s DPH
0 Kč
Hledaný výraz: palo santo | Nalezeno 20 položek
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Klidný spánek / Obětina / Šamanismus / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Ochrana / Šamanismus / |
| Vůně | intenzivní, sladce pryskyřičnatá s balzamickými a kadidlovými tóny, působí zemitě, teple, s tóny typické pro palo santo |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Délka hoření | 70 min. |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce dřevitá, typická vůně palo santa |
| Délka | 21 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Německo |
| Účinek | Šamanismus / Očista / Léčebný / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, dřevitá a balzamická |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Šamanismus / Očista / Léčebný / |
| Vůně | sladce dřevitá |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Magie / Šamanismus / Uklidnění / Očista / |
| Vůně | sladce dřevitá, skořicová s doteky amazonských bylin |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Spirituální / Šamanismus / Očista / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce dřevitá, pryskyřičná s jemnými kokosovými a exotickými tóny |
| Průměr | 1.8 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
| Účinek | Šamanismus / Harmonizující / Očista / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá, kořenitě pryskyřičná a zemitá |
| Průměr | 1.8 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | sladce dřevitá, jemně květinová s bylinnými doteky |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 290 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Výška | 12.0 x 6.5 cm |
| Délka | 10.0 cm |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Účinek | Šamanismus / Očista / Provonění prostoru / Harmonizující / Spirituální / |
| Vůně | dřevitá, sametově pryskyřičnatá a jemně zemitá s lehkými tóny kokosu |
| Průměr | 1.8 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 325 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Výška | 11.5 x 7.0 cm |
| Délka | 10.0 cm |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 330 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Výška | 11.0 x 8.8 cm |
| Délka | 10.0 cm |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 830 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Výška | 15.5 x 12.0 cm |
| Délka | 10.5 cm |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Očista / Provonění prostoru / Relaxační / |
| Vůně | jemně dřevitá, sladce pryskyřičnatá |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 50 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Ochrana / Spirituální / |
| Délka | 20.0 x 15.5 x 8.0 cm |
| Účinek | Šamanismus / Ochrana / Spirituální / |
| Délka | 25.0 x 13.5 x 4.5 cm |
| Hmotnost | 120 g |
| Vůně | hluboká, dřevitá a jemně kouřová, s tóny typickými pro palo santo a jemnými nuancemi santalového dřeva |
| Průměr | 7.0 cm |
| Výška | 7.5 cm |
| Balení | sklo/1 ks |
| Země původu | Indie |
| Doba svícení | 20 hod |
| Délka | cca 25-30 cm |
| Země původu | USA |