Cena celkem s DPH
0 Kč
Léčivé zvuky představují cestu k hluboké relaxaci, harmonii a vnitřní rovnováze. V této kategorii najdete tradiční muzikoterapeutické nástroje, které se po staletí využívají při meditaci, rituálech i vědomé práci s dechem a energií. Jejich vibrace působí nejen na sluch, ale i na celé tělo, kde pomáhají uvolnit napětí a zklidnit mysl.
Objevte tibetské mísy z Nepálu včetně dřevěných paliček, šamanské bubny, gongy, ruční činely, tibetské zvony i tradiční dilbu. Každý nástroj má svůj jedinečný tón a charakter. Léčivé zvuky jsou vhodné pro meditaci, jógu, terapeutickou praxi i domácí relaxační rituály. Vyberte si nástroj, který s vámi bude ladit a podpoří vaši každodenní cestu ke klidu a soustředění.
| Hmotnost | 880 g |
| Průměr | 9.5 cm |
| Délka | 18.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 590 g |
| Průměr | 8.5 cm |
| Délka | 16.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 765 g |
| Průměr | 9.0 cm |
| Délka | 16.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 669 g |
| Průměr | 9.5 cm |
| Délka | 16.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 473 g |
| Průměr | 9.0 cm |
| Délka | 17.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 207 g |
| Průměr | 5 cm |
| Délka | 14 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 2300 g |
| Průměr | 33 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 237 g |
| Průměr | cca 3.0 cm |
| Výška | 11.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | cca 450 g |
| Průměr | 14 cm |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 474 g |
| Průměr | 14.3 cm |
| Výška | 6.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 287 g |
| Průměr | 10.5 cm |
| Výška | 5.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 815 g |
| Průměr | 16.0 cm |
| Výška | 8.8 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 567 g |
| Průměr | 12.0 cm |
| Výška | 5.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 519 g |
| Průměr | 12.0 cm |
| Výška | 5.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 2263 g |
| Průměr | 28.5 cm |
| Výška | 13.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 2266 g |
| Průměr | 27.0 cm |
| Výška | 12.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 1381 g |
| Průměr | 16.5 cm |
| Výška | 9.5 cm |
| Země původu | Himálajská oblast |
| Hmotnost | 347 g |
| Průměr | 12.5 cm |
| Výška | 6 cm |
| Země původu | Himálajská oblast |
| Hmotnost | 360 g |
| Průměr | 7.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | cca 440 g |
| Průměr | 8.0 cm |
| Země původu | Nepál |