Cena celkem s DPH
0 Kč
Naše duchovní předměty jsou pečlivě vybrané tak, aby nesly ochrannou energii, podpořily váš záměr a pročistily prostor. V nabídce najdete věštecká kyvadla pro práci s intuicí, jemnou energii táry pro vnitřní klid, i sochy a sošky Buddhy vhodné do interiéru i jako buddha socha na zahradu.
Nechybí ani ganesha sošky přinášející prosperitu, posvátné dordže pro duchovní praxi či svatá voda pro očistu. Pro rituály a meditace nabízíme také modlitební mlýnky, barevné modlitební praporky, a vonné svíce, které navodí harmonickou atmosféru. Každý předmět vychází z tradice a původu, aby vám přinesl podporu na vaší duchovní cestě.
| Hmotnost | cca 255 g |
| Výška | 3.5 cm |
| Délka | 15 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 8 cm |
| Délka | 25 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 4.5 cm |
| Délka | 15 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 3.5 cm |
| Délka | 10.3 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 5.0 cm |
| Délka | 14.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 4.0 cm |
| Délka | 14.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 4.0 cm |
| Délka | 15.0 x 15.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 490 g |
| Průměr | 15 x 15 cm |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 4.5 cm |
| Délka | 14.5 x 14.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 4.5 cm |
| Délka | 13.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Výška | 12.5 cm |
| Délka | 47.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Výška | 11.0 x 1.5 cm |
| Délka | 61.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Výška | 21.0 cm |
| Délka | 22.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Výška | 15.0 cm |
| Délka | 9.0 cm |
| Země původu | Egypt |
| Výška | 15.0 cm |
| Délka | 9.0 cm |
| Země původu | Egypt |
| Výška | 15.0 cm |
| Délka | 9.0 cm |
| Země původu | Egypt |
| Výška | 15.0 cm |
| Délka | 9.0 cm |
| Země původu | Egypt |
| Výška | 18.0 cm |
| Délka | 12.0 cm |
| Země původu | Egypt |
| Výška | 14.5 cm |
| Délka | 7.7 cm |
| Země původu | Egypt |
| Výška | 28.5 cm |
| Délka | 15.0 cm |
| Země původu | Egypt |