Cena celkem s DPH
0 Kč
| Hmotnost | 45.2 g |
| Výška | 4.7 x 2.6 cm |
| Délka | 5.5 cm |
| Země původu | Madagaskar |
| Průměr | 10.0 x 10.0 cm |
| Výška | 1.8 cm |
| Země původu | Mexiko |
| Hmotnost | 3 x 100 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Harmonizující / |
| Vůně | tuberósa a jasmín/ orlářka/ šalvěj a máta |
| Průměr | 1 ks svíce/ 6.5 cm |
| Výška | 1 ks svíce/ 6.0 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 250 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Očista / Obětina / |
| Vůně | jemně dřevitá, s výraznými tóny jalovce, kořenitě bylinnými akcenty a bohatými pryskyřičnými nuancemi |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 250 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Očista / Obětina / |
| Vůně | jasně bylinná, jemně dřevitá s tóny himalájských aromatických rostlin |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 250 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Očista / Obětina / |
| Vůně | jasně bylinná, dřevitě kořenitá, hluboce spirituální |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 65.6 g |
| Průměr | 5.0 x 3.1 cm |
| Výška | 5.5 cm |
| Země původu | Maroko |
| Hmotnost | 65.9 g |
| Průměr | 4.0 x 2.7 cm |
| Výška | 4.3 cm |
| Země původu | Maroko |
| Latinský název | Amomum subulatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | kořenitě čerstvá, výrazně kafrovitá s dřevitými a kouřovitými podtóny |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Účinek | Posilující / Spirituální / Afrodiziakální / Provonění prostoru / |
| Vůně | spojuje přírodní dřevitě-bylinné tóny s výrazným, hřejivým aroma pravé skořice |
| Délka | 23.0 cm |
| Balení | cca 25 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Autor | Michael Rymer - VYKUŘOVADLA RYMER |
| Autor | Michael Rymer - VYKUŘOVADLA RYMER |
| Autor | Michael Rymer - VYKUŘOVADLA RYMER |
| Průměr | 44 cm |
| Délka | 5.0 cm |
| Země původu | Bhútán |
| Délka hoření | 30 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Posilující / |
| Vůně | svěží, s lesními a kořenitými, jehličnatými tóny, povzbuzující, dodávající energii |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 30 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Meditační / Uklidnění / |
| Vůně | sladce balzámová, dřevitá a sametově tajemná |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / |
| Vůně | lehce osvěžující květinová vůně levandule, nabízí pocit jemného pohlazení a útěchy |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 30 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / Relaxační / |
| Vůně | květinová, orientální a tajemná, evokuje romantickou a smyslnou atmosféru |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 30 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Posilující / Harmonizující / |
| Vůně | svěží, zelená vůně japonského čaje jež povzbuzuje |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |
| Délka hoření | 30 min. |
| Účinek | Očista / Provonění prostoru / Meditační / |
| Vůně | jemně pryskyřičná, balzámová s tóny kadidlovníku, očistná |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |