Cena celkem s DPH
0 Kč
Stojánky na vonné tyčinky slouží k bezpečnému pálení tyčinek, zachycují padající popel. Zároveň jsou stylovým doplňkem, který dotváří atmosféru relaxace i provonění domova.
V nabídce najdete tradiční dřevěné stojánky ve tvaru „lyží“ pro klasické tyčinky s bambusovou štěpinou, kulaté stojánky pro silné himálajské a indické dhoop tyčinky i dekorativní dřevěné nebo kovové truhličky, často zdobené například tyrkysem.
Stojánky jsou vyrobeny z různých materiálů, jako je dřevo, keramika nebo kov, a spojují praktickou funkci s estetickým vzhledem. Pomáhají zajistit stabilní hoření tyčinky a umožňují plně rozvinout její vůni při každodenním používání.
| Průměr | 8 cm |
| Výška | 30 cm |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 12.0 cm |
| Výška | 5.0 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 10.8 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 10.8 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 8.0 cm |
| Výška | 2.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 8.0 cm |
| Výška | 2.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 9 cm |
| Výška | 2 cm |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 9.0 cm |
| Výška | cca 1.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 9.5 cm |
| Výška | cca 1.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 9.5 cm |
| Výška | cca 1.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | cca 5.5 cm |
| Výška | cca 2.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 8.5 cm |
| Výška | cca 1.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 9.5 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 9.5 cm |
| Výška | cca 3 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 9.5 cm |
| Výška | cca 3 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 350 g |
| Výška | 9 cm |
| Délka | 19 cm |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 350 g |
| Výška | 9 cm |
| Délka | 19 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 7 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 12.0 cm |
| Výška | 12.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 7 cm |
| Země původu | Nepál |