Cena celkem s DPH
0 Kč
Vykuřování provází lidstvo od nepaměti a tvoří nedílnou součást duchovních i každodenních rituálů po celém světě. V křesťanských chrámech se nese vůně kadidla, šamanské obřady využívají sílu bylin k očistě prostoru i mysli a ve východních kulturách se vonné tyčinky staly symbolem klidu, meditace a vnitřní harmonie. Objevte sílu tradic, které propojují dávnou moudrost s potřebami dnešní doby.
Pryskyřice, vonné byliny a vzácná dřeva či vykuřovací svazky Určená pro vykuřování za účely očistnými, terapeutickými, náboženskými i rituálními, pro uklidnění, povzbuzení, zlepšení nálady i provonění místností.
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | citrusová, balzamická se sladkými doteky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pistacia aethiopica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Léčebný / Meditační / Kreativita / Spirituální / |
| Vůně | svěží, citrusově pryskyřičnatá se zemitými a dřevitými tóny |
| Země původu | Etiopie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cinnamomum verum |
| Hmotnost | 20 - 25 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | sladce kořenitá, hřejivá a povzbuzující, orientální a lehce afrodiziakální |
| Délka | cca 13 cm |
| Země původu | Madagaskar |
| Způsob spalování |