Cena celkem s DPH
0 Kč
Hledaný výraz: očista | Nalezeno 428 položek
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / |
| Vůně | bylinná, očišťující |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / Magie / |
| Vůně | velmi silná, kořenitá, očišťující |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | jemně dřevitá, sametově bylinná se sladkými doteky |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Účinek | Léčebný / Provonění prostoru / Očista / Šamanismus / Spirituální / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, dřevitá s tóny mechu a bylin |
| Průměr | 1.8 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Magie / Harmonizující / |
| Vůně | kafrovitá, zemitá, silně bylinná |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / |
| Vůně | svěží, jasná a zářivě čistá, s pryskyřičnatými doteky a sametově balzamickými vrstvami |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Účinek | Spirituální / Šamanismus / Očista / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce dřevitá, pryskyřičná s jemnými kokosovými a exotickými tóny |
| Průměr | 1.8 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
| Účinek | Šamanismus / Harmonizující / Očista / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá, kořenitě pryskyřičná a zemitá |
| Průměr | 1.8 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Spirituální / |
| Vůně | bylinně čerstvá, krystalicky čistá a povznášející, se sladkými a konejšivými tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Účinek | Šamanismus / Očista / Provonění prostoru / Harmonizující / Spirituální / |
| Vůně | dřevitá, sametově pryskyřičnatá a jemně zemitá s lehkými tóny kokosu |
| Průměr | 1.8 cm |
| Výška | 3 cm |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
| Objem | 270 ml |
| Účinek | Očista / Spirituální / Šamanismus / |
| Vůně | sladce kořenitá, dominantní je neroli v kombinaci s levandulí a hřebíčkem |
| Výška | 22 cm |
| Země původu | Peru |
| Latinský název | Verbena officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Magie / |
| Vůně | svěží, lehce citronová, bylinná a čistá |
| Země původu | Albánie |
| Způsob spalování |
| Objem | 70 ml |
| Účinek | Očista / Spirituální / Šamanismus / |
| Vůně | sladce kořenitá, dominantní je neroli v kombinaci s levandulí a hřebíčkem |
| Výška | 22 cm |
| Země původu | Peru |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Kreativita / |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, méně citrusová než u druhů z Ománu, vznešená, typicky kadidlová |
| Země původu | Etiopie |
| Způsob spalování |
| Objem | 50 ml |
| Účinek | Očista / Spirituální / |
| Země původu | Španělsko |
| Objem | 221 ml |
| Účinek | Relaxační / Očista / Spirituální / Šamanismus / |
| Vůně | výrazně květinová, sladká a smyslná, s jemně kořenitými a tropickými tóny a lehce zemitým podtónem |
| Výška | 22 cm |
| Země původu | Peru |
| Latinský název | Juniperus communis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | jemná, příjemná dřevitá s typickým jalovcovým charakterem |
| Země původu | Srbsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus pinea |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Spirituální / Šamanismus / |
| Vůně | výrazná, svěží a pryskyřičná, po jehličnanech s kořenitým charakterem a jemně nasládlým podtónem |
| Země původu | Francie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Ferula asa foetida |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Afrodiziakální / |
| Vůně | silná, intenzivní, s výraznými česnekovými až cibulovými tóny, doplněnými o ostře kořenitý a pryskyřičný nádech |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Účinek | Spirituální / Očista / Posilující / Provonění prostoru / |
| Vůně | svěže pryskyřičnatá, po lese a jehličí |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |