Cena celkem s DPH
0 Kč
Hledaný výraz: elektrická kadidelnice | Nalezeno 293 položek
| Průměr | 12 cm |
| Výška | 10.5 cm |
| Průměr | 10.5 cm |
| Výška | 11 cm |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / Spirituální / |
| Vůně | jemně orlářková se sametovými tóny santalu, hřebíčku a pačuli, doplněná o vzácný borneol |
| Výrobce | Shoyeido |
| Země původu | Japonsko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidnění / Spirituální / Meditační / |
| Vůně | luxusně orlářková s doteky santalu, hřebíčku a uzemňujícím akcentem pačule |
| Výrobce | Shoyeido |
| Země původu | Japonsko |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 30 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | vznešená vůně santalu doplněná o kořenitost skořice a zemitost pačule a orlářky |
| Výrobce | Shoyeido |
| Země původu | Japonsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemná, květinově dřevitá, s lehce kořenitým podtónem, proměnlivá a elegantní |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | mnohovrstvá, sametově dřevitá, ovocno květinová s doteky pižma, ambry, vanilky a kakaa |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 1 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Provonění prostoru / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | suchá, jemně dřevitá a květinová, s velmi lehkým živočišným podtónem |
| Země původu | EU |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | hluboká, sametová a mnohovrstevnatá vůně s květinově-ovocnými, pryskyřičnými a jemně kořenitými tóny |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | orientální, dřevitá a jemně kořenitá, s lehce květinovým a balzamickým podtónem |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | smyslně ovocná, květinová s doteky sakury a sladkými balzamickými tóny orlářky |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 1 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Provonění prostoru / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | zemitá, balzamická a jemně živočišná vůně s hlubším charakterem |
| Země původu | EU |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 1 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Provonění prostoru / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | hluboká, zemitá a výrazně živočišná, syrová, intenzivní a mysteriózní |
| Země původu | EU |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Daemonorops draco |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / |
| Vůně | hluboká, pryskyřičná, temně sladká, kouřová |
| Země původu | Sumatra |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Daemonorops draco |
| Hmotnost | cca 300 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / |
| Vůně | hluboká, pryskyřičná, temně sladká, kouřová |
| Země původu | Sumatra |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus roxburghii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Harmonizující / Při nachlazení / |
| Vůně | o něco výraznější než u borové kůry, silně pryskyřičnatá a balzamicky nasládlá, s typickými hlubokými lesními tóny |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně kadidlová, sametově pryskyřičnatá s citrusovými doteky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / |
| Vůně | bylinná, očišťující |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | typicky kadidlová, sametově pryskyřičnatá, slavnostně chrámová |
| Výrobce | Tree Kings |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Posilující / Očista / |
| Vůně | příjemná, pryskyřičně-kořeněná, intenzivní |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |