Cena celkem s DPH
0 Kč
V této sekci najdete energeticky silné kameny, z nichž každý je jedinečný. Konkrétní účinky jednotlivých kamenů jsou vždy uvedeny v detailu produktu. Pokud je v názvu kamene uvedeno číslo, jedná se o přesně ten kus, který vidíte na fotografii, každý takový kámen je originál a nelze objednat více kusů stejného. Nabídku průběžně doplňujeme, proto se k nám neváhejte vracet.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / |
| Vůně | bylinná, očišťující |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | cca 220 g |
| Balení | 9 ks |
| Hmotnost | 1950 g |
| Průměr | 16.0 x 13.5 cm |
| Výška | 6.0 cm |
| Země původu | Maroko |
| Hmotnost | cca 20 g |
| Průměr | cca 1.5 cm |
| Délka | cca 4.0 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | cca 125 g |
| Délka | 16.0 cm |
| Země původu | Maroko |
| Hmotnost | 29.5 g |
| Výška | 3.5 x 3.0 cm |
| Délka | 4.0 cm |
| Země původu | Maroko |
| Hmotnost | 7.0 g |
| Výška | 2.1 x 0.6 cm |
| Délka | 3.8 cm |
| Země původu | Rusko |
| Hmotnost | 84 g |
| Výška | 3.8 x 2.2 cm |
| Délka | 6.4 cm |
| Země původu | Kongo |
| Hmotnost | 557 g |
| Výška | 8.0 x 4.5 cm |
| Délka | 8.5 cm |
| Země původu | Maroko |
| Hmotnost | 119.5 g |
| Výška | 5.0 x 2.4 cm |
| Délka | 5.2 cm |
| Země původu | Maroko |
| Hmotnost | 6.7 g |
| Výška | 2.5 x 0.9 cm |
| Délka | 3.5 cm |
| Země původu | Rusko |
| Hmotnost | 25.5 g |
| Výška | 1.5 x 3.5 cm |
| Délka | 4 cm |
| Země původu | Rusko |
| Hmotnost | 120 g |
| Výška | 4.3 x 2.9 cm |
| Délka | 4.5 cm |
| Země původu | USA |
| Hmotnost | 104.0 g |
| Výška | 7.5 x 5.3 cm |
| Délka | 8.0 cm |
| Země původu | Alžír |
| Hmotnost | 59.4 g |
| Výška | 2.2 x 3.9 cm |
| Délka | 4.6 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 55.9 g |
| Průměr | m.3.1 x 3.1 / ž.3.0 x 2.1 cm |
| Země původu | USA - Utah |
| Hmotnost | 60.6 g |
| Výška | 4.0 x 2.9 cm |
| Délka | 4.2 cm |
| Země původu | Maroko |
| Hmotnost | 990 g |
| Průměr | 11.0 x 11.0 cm |
| Výška | 5.5 cm |
| Země původu | Maroko |
| Hmotnost | 28.7 g |
| Výška | 1.7 x 2.8 cm |
| Délka | 4.5 cm |
| Země původu | Rusko |
| Hmotnost | 24.1 g |
| Výška | 1.8 x 3.5 cm |
| Délka | 4.4 cm |
| Země původu | Rusko |