Cena celkem s DPH
0 Kč
| Průměr | 5.5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Hmotnost | 130 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Spirituální / Harmonizující / |
| Vůně | teple dřevitá, zemitá, čistá jalovcová |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 140 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Spirituální / Harmonizující / |
| Vůně | jemná, s dřevitými a bylinnými tóny, které se plynule rozvíjejí do lehce pryskyřičného, hřejivého základu |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Účinek | Uklidnění / Očista / Spirituální / |
| Vůně | jemná, čistá a dřevitě-bylinná s teplými kořeněnými tóny |
| Délka | 21.5 cm |
| Balení | 32 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Výška | 9.5, 8.0, 6.5 cm |
| Délka | 12.0, 9.5, 8.0 cm |
| Hmotnost | 91.7 g |
| Výška | 5.3 x 2.4 cm |
| Délka | 5.4 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 78.5 g |
| Výška | 4.5 x 1.9 cm |
| Délka | 6.0 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 43.5 g |
| Výška | 3.4 x 2.5 cm |
| Délka | 3.8 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 41.7 g |
| Výška | 4.5 x 1.9 cm |
| Délka | 3.5 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Poznámka | Vhodná na rychlozápalné uhlíky, vel. 2.7 cm a 3.3 cm |
| Průměr | 12.5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Pakistán |
| Průměr | 12.5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Pakistán |
| Průměr | 12.5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Pakistán |
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 3.0 cm |
| Země původu | Pakistán |
| Hmotnost | 111 g |
| Průměr | 4.0 x 3.2 cm |
| Délka | 5.8 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 225 g |
| Průměr | 4.5 x 3.0 cm |
| Délka | 7.4 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 133 g |
| Průměr | 4.5 x 3.0 cm |
| Délka | 4.3 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 76.8 g |
| Průměr | 4.8 x 1.9 cm |
| Délka | 4.3 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 146.8 g |
| Průměr | 4.5 x 3.4 cm |
| Délka | 4.5 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Hmotnost | 85.6 g |
| Průměr | 4.0 x 2.6 cm |
| Délka | 4.5 cm |
| Země původu | Brazílie |
| Latinský název | Pistacia terebinthus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Očista / Léčebný / Uklidnění / |
| Vůně | nasládlá, lehce pryskyřičnatá, s balzamickým podtónem |
| Země původu | Írán |
| Způsob spalování |