Cena celkem s DPH
0 Kč
Hledaný výraz: velké kusy palo | Nalezeny 2 položky
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 325 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Výška | 11.5 x 7.0 cm |
| Délka | 10.0 cm |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 359 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Výška | 14.0 x 8.8 cm |
| Délka | 10.0 cm |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |