Cena celkem s DPH
0 Kč
Hledaný výraz: písky | Nalezeno 162 položek
| Hmotnost | 200 g |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | amazonit z Ruska |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | ametyst z Namibie |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | jaspis z Afriky |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | pyrit z Peru |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | tygří oko z Namibie |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | červený granát z Tanzánie |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | černý turmalín z Brazílie |
| Poznámka | není vhodná do všech typů kadidelnic |
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | Nepál |
| Délka hoření | 20 min. |
| Průměr | 2.7 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Řecko |
| Typ | S rychlozápalnou směsí |
| Délka hoření | 20 min. |
| Průměr | 2.7 cm |
| Balení | 120 ks |
| Země původu | Řecko |
| Typ | S rychlozápalnou směsí |
| Délka hoření | 45 min. |
| Průměr | 3.3 cm |
| Balení | 100 ks |
| Země původu | Holandsko |
| Typ | S rychlozápalnou směsí |
| Délka hoření | 45 min. |
| Průměr | 3.3 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Holandsko |
| Typ | S rychlozápalnou směsí |
| Délka hoření | 90 min. |
| Průměr | 4.0 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Holandsko |
| Typ | S rychlozápalnou směsí |
| Délka hoření | 90 min. |
| Průměr | 4.0 cm |
| Balení | 100 ks |
| Země původu | Holandsko |
| Typ | S rychlozápalnou směsí |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 4.5 cm |
| Země původu | Česká republika |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 4.5 cm |
| Země původu | Česká republika |
| Délka hoření | 90 min. |
| Průměr | 3.3 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Holandsko |
| Typ | Bez rychlozápalné směsi |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 4.5 cm |
| Země původu | Česká republika |
| Délka hoření | 90 min. |
| Průměr | 3.3 cm |
| Balení | 100 ks |
| Země původu | Holandsko |
| Typ | Bez rychlozápalné směsi |