TEKTIT /Indočínit/ 1.

Hmotnost 7 g
Průměr 2.0 x 0.9 cm
Délka 3.0 cm
Země původu Čína

skladem
79 Kč

Tektity, neboli přírodní skla, kam patří i naše Vltavíny, vznikly při střetu Země s velkými kosmickými tělesy. Tektity které nabízíme, pochází z nejrozlehlejšího pádového pole na světě. Vznikly v době před 770 tisíci lety při pádu meteoritu. Kráter nebyl doposud nalezen.

Jeho výskyt se předpokládá v oblasti Indického oceánu nebo pod sedimentárními formacemi delty řeky Mekong, proto i název Indočínit.

Tvrdí se, že tektity dokáží zprostředkovat komunikaci s jinými světy, ale také ochránit proti černé magii a zlým duchům. 

Pomáhají nalézat smysl života, jsou nositeli „vyšších znalostí“, přispívají k duchovnímu růstu, dovedou nás k jádru věci a napomohou k odhalení skutečných příčin. Jestliže položíme tektit na jakoukoli čakru, harmonizuje proudění energie a dokonce dokáže obrátit nesprávný směr její rotace, posiluje naši auru, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Jelikož se jedná o silné kameny, jež jsou schopny pohltit velké množství negativní energie, čistíme je dlouho vodou či kouřem, nabíjíme na přímém slunci jak nejdéle to jde.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat