CELESTÍN 3.

Hmotnost 217 g
Výška 4.5 x 4.3 cm
Délka 7.0 cm
Země původu Madagaskar

skladem
429 Kč

Tento kámen je uctíván pro svou vysokou frekvenci Božské energie, je známý jako silný léčivý krystalCelestín je nazván "učitelem pro Nový věk" což umožňuje volný tok vyšších frekvencí do čaker konkrétně korunní a třetího oka, a také krční čakry, a posiluje související orgány.

 Přináší duševní klid, harmonii a jasnost uprostřed jakékoliv chaotické situace, uvolňuje stres, úzkost a obsedantní chování.
Je vhodný při trémě pro zpěváky, herce, studenty, neboť energie celestínu zmírní jakýkoli typ fáze strachu nebo nervozity.

Přináší harmonii, rovnováhu a pomůže držiteli při hledání a udržování vnitřního míru. Jeho schopnost zesílit božskou intuici činí celestín obzvláště užitečnou pro praxi Reiki.
Celestín je velkým prostředníkem pro hluboké stavy meditace, pomáhá uklidnit mysl a otevřít ji komunikaci z vyšších říší, je perfektní společník při použití pro snění.

Pomůže vám připomenout nejen sen, ale i konkrétní detaily snu. Informace sdělené během stavu snu budou rovněž vyvolány s dokonalou jasností. 

Na fyzické rovině celestín posílá energii orgánům vyšších čaker, napomáhá hojení poruch, jako jsou nerovnováha mozku, buněčné poruchy a onemocnění očí, uší, nosu a krku, podporuje organismus při detoxikaci.

Nabíjíme na slunci, čistíme směsí na vykuřovadla či pod tekoucí vodou.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat