Cena celkem s DPH
0 Kč
Stojánky na vonné kužílky a františky slouží k bezpečnému a pohodlnému pálení vykuřovadel. V této kategorii najdete praktické keramické misky a stojánky, které zachycují popel a umožňují rovnoměrné hoření vonných kužílků i tradičních františků.
Nabídka zahrnuje stojánky z různých materiálů, například keramické, kovové nebo dřevěné. Každý materiál má svůj jedinečný vzhled a může být zároveň stylovým doplňkem interiéru při vytváření příjemné atmosféry domova.
Díky stabilní konstrukci zajišťují stojánky bezpečné pálení, jsou vhodné pro každodenní použití i pro rituální vykuřování.
| Průměr | 8 cm |
| Výška | 30 cm |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 5.9 cm |
| Výška | 3.6 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 9 cm |
| Výška | 2 cm |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 10.8 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 10.8 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 9.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 9.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 9.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Poznámka | vhodné na františky o velikosti 2.5-3.0 cm |
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 14.5 cm |
| Země původu | Německo |
| Poznámka | vhodné na františky o velikosti 2.5 cm |
| Průměr | 11.0 cm |
| Výška | 15.0 cm |
| Země původu | Německo |
| Poznámka | vhodné na františky o velikosti 2.5 cm |
| Průměr | 6.3 cm |
| Výška | 13.0 cm |
| Země původu | Německo |
| Poznámka | vhodné na františky o velikosti 2.5 cm |
| Průměr | 6.3 cm |
| Výška | 13.0 cm |
| Země původu | Německo |
| Poznámka | vhodné na františky o velikosti 2.5 cm |
| Průměr | 10.0 cm |
| Výška | 12.0 cm |
| Země původu | Německo |
| Poznámka | vhodné na františky o velikosti 2.5-3.0 cm |
| Průměr | 8.0 cm |
| Výška | 19.0 cm |
| Země původu | Německo |
| Poznámka | vhodné na františky XS o velikosti 1.5 cm |
| Průměr | 6.0 cm |
| Výška | 7.5 cm |
| Země původu | Německo |
| Poznámka | vhodné na františky XS o velikosti 1.5 cm |
| Průměr | 6.5 cm |
| Výška | 7.0 cm |
| Země původu | Německo |
| Průměr | 9.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 5.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 12.0 cm |
| Výška | 5.0 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 11.5 cm |
| Výška | 1 cm |
| Země původu | Indie |