Vykuřovací směs, zvěrokruh - 10./KOZOROH (22. prosince – 19. ledna)

Hmotnost 20 g
Účinek Harmonizující / Posilující /
Vůně pryskyřičnatá, bylinná, sladce konejšivá, vícevrstvá a pikantní
Výrobce Vykurovadla RYMER
Způsob spalování

skladem
99 Kč

22. prosince - 19. ledna

Kozoroh je znamení velice pevné, tvořivé, spolehlivé, systematické a konzervativní, zároveň však občas melancholické, chladné a na první pohled bezcitné. Kozoroh má, jako zemské znamení, potřebu formovat hmotu, kráčí pomalu a vytrvale ke svým cílům, nepodléhá vášním ani vnitřním rytmům, společenské normy jsou pro něj většinou zákonem . Není příliš družný  a nerad se pouští do diskuzí, společenské uznání mu dělá dobře, není moc veselý, pokud humor, tak anglický. Vyznat se v něm je velmi těžké, své pocity mistrně skrývá ve svém nitru a jen tak lehce je nedá najevo. I v intimních oblastech jde často ruku v ruce srdce a rozum, kozoroh potřebuje ve vztazích mimo lásky také jistotu a stabilitu.

Tato směs podporuje otevřenost, uvolnění a radost ze života, uklidňuje a pomáhá zastavit se, jednoduše „vypřáhnout“ a přestat pouze pracovat, dovoluje užívat si pozemských statků a nechat se jemně konejšit a rozmazlovat, zbavit se dogmat a pomoci intuici řídit naše kroky.

Vůně při spalování je pryskyřičnatá, bylinná, sladce konejšivá, vícevrstvá a pikantní, posiluje nás, dodává energii i optimismus.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat