Cena celkem s DPH
0 Kč
Hledaný výraz: japonsko | Nalezeno 97 položek
| Délka hoření | 35 min. |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Provonění prostoru / |
| Vůně | lehká, dřevitě-bylinná kompozice shiso, santalu a hinoki |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 15 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Latinský název | Pinus roxburghii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Magie / Harmonizující / |
| Vůně | jemně dřevitá, pryskyřičně balzamická, s teplými ambrovými tóny, uklidňující a hřejivá |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Průměr | 5.9 cm |
| Výška | 3.6 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 9.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 9.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 9.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 9.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 5.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 10.8 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 12.0 cm |
| Výška | 5.0 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 9.5 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 8.5 cm |
| Výška | 2.3 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 8.5 cm |
| Výška | 2.3 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 8.0 cm |
| Výška | 2.0 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 4.2 cm |
| Výška | 6.0 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 8.0 cm |
| Výška | 2.0 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 5.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 8.0 cm |
| Výška | 2.0 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 8.0 cm |
| Výška | 2.0 cm |
| Země původu | Japonsko |
| Průměr | 5.0 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Japonsko |