Cena celkem s DPH
0 Kč
Hledaný výraz: agarwood - orlářka | Nalezeno 8 položek
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | mnohovrstvá, sametově dřevitá, ovocno květinová s doteky pižma, ambry, vanilky a kakaa |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemná, květinově dřevitá, s lehce kořenitým podtónem, proměnlivá a elegantní |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | smyslně ovocná, květinová s doteky sakury a sladkými balzamickými tóny orlářky |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | hluboká, sametová a mnohovrstevnatá vůně s květinově-ovocnými, pryskyřičnými a jemně kořenitými tóny |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | orientální, dřevitá a jemně kořenitá, s lehce květinovým a balzamickým podtónem |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Meditační / |
| Vůně | sladce dřevitá, květinově balzamická, typicky orlářková |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 2 g |
| Výška | 4 x 4 cm |
| Balení | 2 ks |
| Země původu | Indie |
| Délka hoření | cca. 45 min. |
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / Meditační / |
| Vůně | výrazně orlářková doplněná o sametovou vůni santalového dřeva |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |