Vonné tyčinky - Premium incense - MATSU-NO-TOMO, Shoyeido

Délka hoření 40 min.
Účinek Provonění prostoru / Kreativní / Meditační / Posilující /
Vůně chladivá, svěží s tóny borovic a pryskyřičnatým dotekem
Délka 18 cm
Balení 35 ks
Země původu Japonsko

skladem
699 Kč

Firma Shoyeido byla založena r. 1705 v japonském Kyoto . Je to druhá nejstarší firma zabývající se produkcí vonných tyčinek a je považována za  výrobce, jež přináší tu nejvyšší a nejvíce přirozenou kvalitu na světě. Míchání různých drahocenných vonných materiálů povýšilo mnoho generací mistrů na umění, jehož výsledkem jsou pozoruhodné,  velmi jemné a propracované vůně, které dokáží potěšit doslova všechny naše smysly, jak trefně odkazuje Japonský výraz  " mon - koh " neboli naslouchání vůním.       

Shoyeido dodává své vonné tyčinky do většiny Japonských Zenových klášterů, jejich produkce si našla své místo také v mnoha domovech či kancelářích všech milovníků vytříbené jemnosti a nezaměnitelné kvality těchto vonných tyčinek. Shoyeido nepoužívá žádné živočišné produkty, jejich výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Prémiová řada - má ve světě vonných tyčinek jen málo konkurentů. Všechny druhy tyčinek této řady jsou vyrobeny podle stovky let starých receptů, jejichž základem je orlářka, santalové dřevo a mnoho dalších vzácných složek. Kvalita mnohonásobně převyšuje každodenní řady, jsou velmi delikátní a jejich ušlechtilost se stárnutím roste, podobně jako u dobrého vína. Jednoduše řečeno, řada Premium je skutečná čichová nirvána.

MATSU-NO-TOMO - neboli přítel borovice, jak lze název velmi volně přeložit, v sobě nese chladivé tóny, připomínající vánek jež čechrá jehličí starobylých borovic. Vůně je svěží, čerstvá, jemně pryskyřičnatá a lesní, velmi luxusní a sofistikovaná.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat