Vonné tyčinky - Nado Poizokhang žluté

Novinka
Účinek Meditační / Obětina / Očistný /
Vůně drahocenné dřeviny v kombinaci s kadidlem a vysokohorskými bylinymi
Délka 22.5 cm
Balení 30 ks
Země původu Bhútán

skladem
339 Kč

Výroba vonných tyčinek patří již stovky let k tradičním řemeslům v Bhútánu. Právě úcta k tradici a extrémně vysoká kvalita použitých surovin dělá z bhútánských vonných tyčinek to nejvyhledávanější zboží mezi všemi tyčinkami himalájského typu. 100% přírodní složení a nevídaná kvalita konečných produktů činí z bhútánských vonných tyčinek skutečně nevšední čichový zážitek.

Manufaktura Nado Poizokhang je nejstarší a velmi prestižní výrobce vonných tyčinek. Používají až 700 let staré receptury a výrobní postupy, které se do dnešních dnů nezměnily. Znamená to, že syntetické a chemické přísady jsou jim cizí, stejně tak jako použití živočišných produktů. Tyčinky jsou vyráběny ručně a mohou obsahovat až 108 vonných ingrediencí a vysokohorských bylin. Tento druh vonných tyčinek je tradičně označován jako Zur Poe a používá se při meditacích, jako obětina a ochranný a očistný prostředek.

Nado Poizokhang žlutý obal, jsou luxusní kategorie tyčinek. Mají vyváženou, dřevitou vůni s hlubokými tóny orlářky kombinovanými s doteky kadidla a vzácných bylin.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat