Vonné tyčinky - Nado Poizokhang zelené

Novinka
Účinek Obětina / Očistný / Meditační /
Vůně sladce ovocná, jemně dřevitá a pryskyřičná
Délka 22.5 cm
Balení 30 ks
Země původu Bhútán

skladem
319 Kč

Výroba vonných tyčinek patří již stovky let k tradičním řemeslům v Bhútánu. Právě úcta k tradici a extrémně vysoká kvalita použitých surovin dělá z bhútánských vonných tyčinek to nejvyhledávanější zboží mezi všemi tyčinkami himalájského typu. 100% přírodní složení a nevídaná kvalita konečných produktů činí z bhútánských vonných tyčinek skutečně nevšední čichový zážitek.

Manufaktura Nado Poizokhang je nejstarší a velmi prestižní výrobce vonných tyčinek. Používají až 700 let staré receptury a výrobní postupy, které se do dnešních dnů nezměnily. Znamená to, že syntetické a chemické přísady jsou jim cizí, stejně tak jako použití živočišných produktů. Tyčinky jsou vyráběny ručně a mohou obsahovat až 108 vonných ingrediencí a vysokohorských bylin. Tento druh vonných tyčinek je tradičně označován jako Zur Poe a používá se při meditacích, jako obětina a ochranný a očistný prostředek.

Nado Poizokhang zelený obal, jsou střední třída této značky, vůně tyčinek je sladce ovocná, s dřevitými doteky i pryskyřičnými tóny.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat