Vonné tyčinky - Incense road - NANTO - Santal, Shoyeido

Účinek Provonění prostoru / Meditační / Relaxační / Uklidňující /
Vůně sametově sladká, hedvábně santalová a smyslná
Délka 7 cm
Balení 20 ks
Země původu Japonsko

skladem
499 Kč

Firma Shoyeido byla založena r. 1705 v japonském Kyoto . Je to druhá nejstarší firma zabývající se produkcí vonných tyčinek a je považována za  výrobce, jež přináší tu nejvyšší a nejvíce přirozenou kvalitu na světě. Míchání různých drahocenných vonných materiálů povýšilo mnoho generací mistrů na umění, jehož výsledkem jsou pozoruhodné,  velmi jemné a propracované vůně, které dokáží potěšit doslova všechny naše smysly, jak trefně odkazuje Japonský výraz  " mon - koh " neboli naslouchání vůním.       

Shoyeido dodává své vonné tyčinky do většiny Japonských Zenových klášterů, jejich produkce si našla své místo také v mnoha domovech či kancelářích všech milovníků vytříbené jemnosti a nezaměnitelné kvality těchto vonných tyčinek. Shoyeido nepoužívá žádné živočišné produkty, jejich výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Kadidlová stezka série - po tisíciletí vedla dlouhá cesta z Arabského poloostrova do Středomoří, velbloudí karavany dovážely kadidlo, myrhu, santalové dřevo a exotické koření do Evropy. Shoyeido se poklonilo tomuto dávnému odkazu romantickou sérií, jež nás má naladit na tuto pradávnou cestu vůní.

NANTO - v sobě nese smyslné, sladce hedvábné tóny výběrového santalového dřeva, jde o skutečně skvostný zážitek při vychutnání vůně těchto tyčinek.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat