VANADINIT 2

Hmotnost 84 g
Výška 2.3 x 5.5 cm
Délka 4.5 cm
Země původu Maroko

skladem
529 Kč

Vanadinit je označován za kámen, jež má silné sepětí se zemí, probouzí a otevírá naši první, kořenovou čakru a pomáhá nám stát oběma nohama na zemi. Spojuje duši a tělo, pomáhá změnám v zaběhnutém systému, dovoluje odhodit staré vzorce a přijmout nové, bez pocitů lítosti či výčitek. Nastoluje pocit harmonie a sounáležitosti, výborně se hodí pro ty, kdo trpí komplexy vykořenění a chybí jim atmosféra domova, proto je to vhodný kámen při cestách.

Má také další vyjímečnou vlastnost, dokáže naladit svého majitele na vyšší jemnohmotné energie a pomoci otevřít energetické dráhy svého těla právě pro tyto kosmické vibrace. Je to tedy kámen léčitelů a všech, kdo pracují s těmito silami, kdo navazuje kontakty s bytostmi světla a lásky.

Přestože se jedná o uzemňující kámen, dokáže nás odvádět od přílišného materialismu, svou odlehčující, nadhled poskytující energií zbavuje depresí a strachů ze ztrát na materiální úrovni, dovoluje nám povznést se a pochopit, že i když se nacházíme ve fyzickém světě, existuje i duchovní úroveň, která je stejně tak nezbytná pro naši existenci.

Vanadit je jedovatý kámen, proto jej nedávejte malým dětem a elixír neužívejte vnitřně.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat