Cena celkem s DPH
0 Kč
Prémiová dřeva pro vykuřování pečlivě vybíráme v té nejvyšší kvalitě, aby potěšila smysly svou přirozenou a jedinečnou vůní. V nabídce najdete oblíbené palo santo s jemně nasládlým aroma, aromatický cedr atlaský, orlářku drahocennou (agarwood) podporující zklidnění a jalovec, což je dřevo s výraznou, svěží vůní tradičně využívanou při rituálním vykuřování a očistě prostoru.
Vonná dřeva jsou vhodná pro očistu prostoru, meditaci, rituální použití i vytvoření klidné a harmonické atmosféry domova.
Pokud vás zajímají i jiné druhy vykuřovadel, prohlédněte si celou nabídku v kategorii Vykuřovadla najdete také pryskyřice, byliny i vykuřovací svazky.
| Latinský název | Cedrus atlantica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Harmonizující / Magie / |
| Vůně | teplá, kořeněná, mírně nasládlá a balzamická, s uklidňujícím a harmonizujícím účinkem |
| Země původu | Francie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Guaiakum officinale |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Posilující / Léčebný / |
| Vůně | teplá, kořeněná a zemitě pepřová, s povzbudivým a hřejivým účinkem |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Afrodiziakální / Posilující / Léčebný / |
| Vůně | sladká, balzámová, hřejivá, sametová a měkká, typicky santálová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cinnamomum cassia |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Léčebný / Afrodiziakální / |
| Vůně | ušlechtilá, jemná, nasládlá a exotická |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Juniperus communis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | jemná, příjemná dřevitá s typickým jalovcovým charakterem |
| Země původu | Srbsko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pterocarpus soyauxii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Harmonizující / Afrodiziakální / Relaxační / |
| Vůně | teplá, dřevitá s jemně balzamická, připomínající bílý santal, hřejivá a uklidňující |
| Země původu | Kongo |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Quercus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Magie / |
| Vůně | dřevitá, teple kořenitá a hřejivá, s uzemňujícím a posilujícím účinkem |
| Země původu | Lucembursko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Klidný spánek / Obětina / Šamanismus / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | mnohovrstvá, sametově dřevitá, ovocno květinová s doteky pižma, ambry, vanilky a kakaa |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Léčebný / Afrodiziakální / Posilující / |
| Vůně | sladká, balzámová, hřejivá, sametová a měkká, typicky santálová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Liriosma ovata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Afrodiziakální / Šamanismus / |
| Vůně | nasládlá, dřevitá s jemně kořenitým charakterem, lehce připomínající santal |
| Země původu | Brazílie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aspidosperma quebracho - blanco |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Afrodiziakální / Uklidnění / |
| Vůně | velmi příjemná, dřevitě exotická s jemným kadidlovým podtónem |
| Země původu | Argentina |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Quassia amara |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný / Šamanismus / Uklidnění / |
| Vůně | dřevitá, jemně exotická a hladká, lehká a nenápadně uklidňující |
| Země původu | Jamajka |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Brosimum acutifolium |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Léčebný / Šamanismus / |
| Vůně | lehká, dřevitě kořenitá s jemnými pryskyřičnými a lehce čokoládovými tóny |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Juniperus recurva |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Meditační / Posilující / Šamanismus / |
| Vůně | výrazná, kořenitá a jemně jalovcová, čistá, svěží a povzbuzující |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce dřevitá, sametově santalová |
| Země původu | Papua Nová Guinea |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Liquidambar orientalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Afrodiziakální / Magie / |
| Vůně | sladce vanilková, jemná, vysloveně příjemná se subtilně dřevitými tóny |
| Země původu | Turecko |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus roxburghii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Magie / Harmonizující / |
| Vůně | jemně dřevitá, pryskyřičně balzamická, s teplými ambrovými tóny, uklidňující a hřejivá |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Betula pendula |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Harmonizující / Magie / |
| Vůně | jemně dřevitá, nasládle pryskyřičnatá, hřejivá a konejšivá |
| Země původu | Polsko |
| Způsob spalování |