Cena celkem s DPH
0 Kč
Prémiová dřeva pro vykuřování pečlivě vybíráme v té nejvyšší kvalitě, aby potěšila smysly svou přirozenou a jedinečnou vůní. V nabídce najdete oblíbené palo santo s jemně nasládlým aroma, aromatický cedr atlaský, orlářku drahocennou (agarwood) podporující zklidnění a jalovec, což je dřevo s výraznou, svěží vůní tradičně využívanou při rituálním vykuřování a očistě prostoru.
Vonná dřeva jsou vhodná pro očistu prostoru, meditaci, rituální použití i vytvoření klidné a harmonické atmosféry domova.
Pokud vás zajímají i jiné druhy vykuřovadel, prohlédněte si celou nabídku v kategorii Vykuřovadla najdete také pryskyřice, byliny i vykuřovací svazky.
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce sametová, jemně dřevitá s typickými santalovými tóny |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cinnamomum verum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Léčebný / Posilující / |
| Vůně | sladce dřevitá, kořenitá, typicky skořicová |
| Země původu | Srí Lanka |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemná, květinově dřevitá, s lehce kořenitým podtónem, proměnlivá a elegantní |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | hluboká, sametová a mnohovrstevnatá vůně s květinově-ovocnými, pryskyřičnými a jemně kořenitými tóny |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | orientální, dřevitá a jemně kořenitá, s lehce květinovým a balzamickým podtónem |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Juniperus recurva |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Léčebný / Meditační / Obětina / |
| Vůně | jasně jalovcová, svěže dřevitá a očistná |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aetoxcylon sympetalum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Očista / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce pryskyřičnatá, omamně dřevitá, s jemnými ovocnými a květinovými tóny, které působí exoticky |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 5 g |
| Účinek | Uklidnění / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | smyslně ovocná, květinová s doteky sakury a sladkými balzamickými tóny orlářky |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Pinus roxburghii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Posilující / Spirituální / |
| Vůně | hluboká, pryskyřičná, lesní, s jemně sladkým a sametovým tónem suchého borového dřeva |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 325 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Výška | 11.5 x 7.0 cm |
| Délka | 10.0 cm |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Bursera graveolens |
| Hmotnost | 359 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Uklidnění / Klidný spánek / Léčebný / |
| Vůně | sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce |
| Výška | 14.0 x 8.8 cm |
| Délka | 10.0 cm |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cedrus deodorata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Očista / Harmonizující / Meditační / |
| Vůně | sladce balzámová, pryskyřičnatá a dřevitá, s hlubším, jemně zemitým tónem oproti cedru atlaskému |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Paubrasilia echinata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Relaxační / |
| Vůně | jemně dřevitá, exotická s doteky pryskyřic a balzámů |
| Země původu | Brazílie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Léčebný / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladká, balzamická a hřejivá, sametová, měkká a typicky santálová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Cedrus libani |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Harmonizující / Očista / |
| Vůně | sladce dřevitá, balzamická, s jemnými citrusovými tóny, které přinášejí svěžest a lehkost |
| Země původu | Blízký východ |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum spicatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Meditační / Uklidnění / Relaxační / |
| Vůně | jemně dřevitá, sametová, santalovníková |
| Země původu | Austrálie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladce sametová s typickými santalovými tóny |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidnění / Léčebný / Afrodiziakální / |
| Vůně | sladká, balzamická a hřejivá, sametová, měkká a typicky santalová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |