Cena celkem s DPH
0 Kč
Stojánky na vonné tyčinky slouží k bezpečnému pálení tyčinek, zachycují padající popel. Zároveň jsou stylovým doplňkem, který dotváří atmosféru relaxace i provonění domova.
V nabídce najdete tradiční dřevěné stojánky ve tvaru „lyží“ pro klasické tyčinky s bambusovou štěpinou, kulaté stojánky pro silné himálajské a indické dhoop tyčinky i dekorativní dřevěné nebo kovové truhličky, často zdobené například tyrkysem.
Stojánky jsou vyrobeny z různých materiálů, jako je dřevo, keramika nebo kov, a spojují praktickou funkci s estetickým vzhledem. Pomáhají zajistit stabilní hoření tyčinky a umožňují plně rozvinout její vůni při každodenním používání.
| Výška | 3.8 x 0.3 cm |
| Délka | cca 26.5 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 0.4 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 0.4 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 0.4 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 3.5 x 0.4 cm |
| Délka | 25.5 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 3.5 x 0.4 cm |
| Délka | 25.5 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 3.5 x 0.4 cm |
| Délka | 25.5 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 3.5 x 0.4 cm |
| Délka | 25.5 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 3.5 x 0.4 cm |
| Délka | 25.5 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 3.5 x 3.5 cm |
| Délka | 17.0 cm |
| Země původu | Nepál |
| Výška | 8.0 x 4.3 cm |
| Délka | 20.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 28 cm |
| Země původu | Nepál |
| Výška | 3.5 cm |
| Délka | 5.5 x 22 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 9.5 x 9.0 cm |
| Délka | 7.0 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 3.5 cm |
| Délka | 5.5 x 22 cm |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 8 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 0.8 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 0.3 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 1 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 3 cm |
| Délka | 36 cm |
| Země původu | Indie |