Cena celkem s DPH
0 Kč
Stojánky na vonné tyčinky slouží k bezpečnému pálení tyčinek, zachycují padající popel. Zároveň jsou stylovým doplňkem, který dotváří atmosféru relaxace i provonění domova.
V nabídce najdete tradiční dřevěné stojánky ve tvaru „lyží“ pro klasické tyčinky s bambusovou štěpinou, kulaté stojánky pro silné himálajské a indické dhoop tyčinky i dekorativní dřevěné nebo kovové truhličky, často zdobené například tyrkysem.
Stojánky jsou vyrobeny z různých materiálů, jako je dřevo, keramika nebo kov, a spojují praktickou funkci s estetickým vzhledem. Pomáhají zajistit stabilní hoření tyčinky a umožňují plně rozvinout její vůni při každodenním používání.
| Hmotnost | cca 1460 g |
| Výška | 12.5 x 10 cm |
| Délka | 38.5 cm |
| Země původu | Nepál |
| Poznámka | stojánek na vonné provázky 8x8x16cm |
| Průměr | 9.5 x 2.5 cm |
| Výška | 16.0 cm |
| Balení | vonné provázky 10 ks |
| Země původu | Nepál |