Vykuřovací směs - Shoyeido RENDAI-KOH

Hmotnost 25 g
Účinek Uklidňující / Relaxační / Provonění prostoru /
Vůně jemně květinová s doteky santalového dřeva, skořice, hřebíčku a borneolu
Výrobce Shoyeido
Země původu Japonsko
Způsob spalování

skladem
249 Kč

Vykuřovací směsi Shoyeido představují tradiční pojetí Japonského vykuřovadla, vytvořeného podle starých receptur z nejkvalitnějších surovin se zázemím vystudovaných mistrů vůně a bez nadsázky tisíciletou tradicí tohoto prastarého japonského řemesla.

Tyto vykuřovací směsi se vyznačují nesmírnou jemností a subtilností vůní, jsou reminiscencí ke kultivovanému pojetí životního stylu, úctě k tradicím, precizní dokonalosti a jemných doteků luxusu i okázalosti.

Japonské vykuřovací směsi spalujte nejlépe v elektrické kadidelnici nebo vykuřovací pícce, kde použijete na sítko ještě plátek mica. Pozvolné zahřívání na nižší teploty je způsob, jak z nich uvolnit tu nejlepší a nejušlechtilejší vůni.

RENDAI - KOH  vydává vytříbenou vůni přirovnávanou k lotosu, jedná se o luxusní kompozici santalového dřeva, hřebíčku, skořice a cenného borneolu, který je nepostradatelnou součástí téměř všech Japonských vykuřovacích směsí.

Zapalujte na podporu meditací, zklidnění a harmonizaci, vůně podporuje náš duchovní rozvoj a navozuje spirituální atmosféru.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat