Vonné tyčinky - RAGINI KACHAILI - vanilka, pižmo a bergamot

Účinek Provonění prostoru /
Vůně sametově omamná, s dotekem bergamotového oleje s jeho ovocným, sladce a lehce pikantním tónem a jemnými vůněmi broskve a jahody v pozadí
Balení 10 ks
Země původu Indie

skladem
79 Kč

RAGINI

Tato řada vonných tyčinek Vám nabízí jedinečné vůně, které přinesou melodické nálady, lákavé vibrace i dynamickou energii do Vašeho domova, pracovních a meditačních místností, studií a seminářů. Systém Raga – Ragini se rozvinul v tantrickém uctívání mužské a ženské kosmické energie okolo 14 století, jedná se o hudební výrazy pocházející z dávných védských spisů, jejichž energie v nás může evokovat nezapomenutelné nálady a pocity, jako je romantika, láska a touha, něžnost i hravost.

Ragino Kachaili - tato povznášející tyčinka vyplní prostor vonnými tóny dvou v noci kvetoucích rostlin, proslulých svou sladce květinovou, sametově omamnou vůní, jasmínem a tuberózou . Odlehčení najdete v citrusové poznámce a elegantním dotekem bergamotového oleje s jeho ovocným, sladce a lehce pikantním tónem a jemnými vůněmi broskve a jahody v pozadí.

Aroma vanilky a pižma dokončí tuto exotickou kompozici, jež nám přináší zklidnění, uvolnění a relaxaci, společně s povznášejícími pocity spirituality a duchovním vhledem.

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat