Vonné tyčinky - RAGINI AHIRI - orientální růže a védské pižmo

Účinek Provonění prostoru /
Vůně kombinací védského pižma a orientální růže, snoubí se zde hluboké květinové tóny a lehce pryskyřičnaté vrstvy vytvářející nevšední čichový zážitek
Balení 10 ks
Země původu Indie

skladem
79 Kč

RAGINI

Tato řada vonných tyčinek Vám nabízí jedinečné vůně, které přinesou melodické nálady, lákavé vibrace i dynamickou energii do Vašeho domova, pracovních a meditačních místností, studií a seminářů. Systém Raga – Ragini se rozvinul v tantrickém uctívání mužské a ženské kosmické energie okolo 14 století, jedná se o hudební výrazy pocházející z dávných védských spisů, jejichž energie v nás může evokovat nezapomenutelné nálady a pocity, jako je romantika, láska a touha, něžnost i hravost.

Ahiri je žena, unesená bohy s tím, že porodí 18 nágů, hadích božstev, kteří jsou považováni za strážce pokladů a vod, přináší bohatství, plodnost a prosperitu.

Tyčinky se vyznačují ideální kombinací védského pižma a orientální růže, snoubí se zde hluboké květinové tóny a lehce pryskyřičnaté vrstvy vytvářející nevšední čichový zážitek.

Zapalujte, pokud chcete vytvořit tajemnou a povznášející atmosféru, dotknout se svého ducha a inspirovat svou mysl, ponořit se do meditací a modliteb.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat