Vonné tyčinky - Pure Incense, 1970 kolekce, Pure Frankincense

Novinka
Hmotnost 50 g
Účinek Očistný / Meditační / Provonění prostoru /
Vůně kadidlovníková, hluboká, chrámová, velmi posvátná
Délka 20 cm
Země původu Indie

skladem
499 Kč

Pure incense je nádherným zjevením ve světě Indických vonných tyčinek. Nosný základ byl snížen na minimum, převládají zde čisté vonné složky a esenciální oleje špičkové kvality. Výsledkem jsou úchvatné, nesmírně sofistikované, jemně éterické a líbezné vůně, jež si nezadají s kvalitou japonských vonných tyčinek. Ponořte se i Vy v doprovodu jemnohmotných vonných vibrací do spirituální, poklidné atmosféry smyslné Indie, jež Vám pomůže pochopit vlastní duchovní cestu svého nitra.


Nová série 70s přináší neopakovatelnou atmosféru konce šedesátých a sedmdesátých let. Východní vlivy přichází do Západní Evropy a přinášejí s sebou nové, inspirativní podněty, hypnotickou hudbu, pestré barvy, asijské náboženství a úchvatné vůně.

Tyčinky jsou vyrobeny podle původních receptů z této doby.

Tyto kadidlové tyčinky jsou vyrobeny z těch nejlepších Ománských druhů, mají nádherně vznešenou chrámovou vůni skutečného kadidla. V 70-tých letech se na všech párty linula omamná vůně, zapomeňte na nag-champa, byla to vůně kadidla, která formovala novou avantgardní generaci.

Balení obsahuje 45-50 ks. tyčinek

Ilustrační foto:

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat