Vonné tyčinky - Overtones - SANDALWOOD, Shoyeido

Délka hoření 50 min.
Účinek Provonění prostoru / Meditační / Relaxační / Klidný spánek / Uklidňující /
Vůně velmi jemně santalová, sladce dřevitá a sametově kořenitá
Délka 22 cm
Balení 35 ks
Země původu Japonsko

skladem
249 Kč

Firma Shoyeido byla založena r. 1705 v japonském Kyoto . Je to druhá nejstarší firma zabývající se produkcí vonných tyčinek a je považována za  výrobce, jež přináší tu nejvyšší a nejvíce přirozenou kvalitu na světě. Míchání různých drahocenných vonných materiálů povýšilo mnoho generací mistrů na umění, jehož výsledkem jsou pozoruhodné,  velmi jemné a propracované vůně, které dokáží potěšit doslova všechny naše smysly, jak trefně odkazuje Japonský výraz  " mon - koh " neboli naslouchání vůním.       

Shoyeido dodává své vonné tyčinky do většiny Japonských Zenových klášterů, jejich produkce si našla své místo také v mnoha domovech či kancelářích všech milovníků vytříbené jemnosti a nezaměnitelné kvality těchto vonných tyčinek. Shoyeido nepoužívá žádné živočišné produkty, jejich výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Série Náznaků - přináší nesmírně jemnou energii i vůni, která nadčasově zvýrazní každou ze složek těchto luxusně pojatých tyčinek.

SANTALOVÉ DŘEVO - velmi jemně dřevitá, santalová vůně v kombinaci s orientálním kořením odpovídá japonskému pojetí vůně ušlechtilého santalového dřeva

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat