Vonné tyčinky - Magnifiscent - EMERALD, Shoyeido

Délka hoření cca 30 min.
Účinek Provonění prostoru / Harmonizující / Uklidňující / Spirituální /
Vůně zeleně dřevitá s doteky fenyklu, skořice a hřebíčku
Délka 13 cm
Balení 30 ks
Země původu Japonsko

skladem
199 Kč

Firma Shoyeido byla založena r. 1705 v japonském Kyoto . Je to druhá nejstarší firma zabývající se produkcí vonných tyčinek a je považována za  výrobce, jež přináší tu nejvyšší a nejvíce přirozenou kvalitu na světě. Míchání různých drahocenných vonných materiálů povýšilo mnoho generací mistrů na umění, jehož výsledkem jsou pozoruhodné,  velmi jemné a propracované vůně, které dokáží potěšit doslova všechny naše smysly, jak trefně odkazuje Japonský výraz  " mon - koh " neboli naslouchání vůním.       

Shoyeido dodává své vonné tyčinky do většiny Japonských Zenových klášterů, jejich produkce si našla své místo také v mnoha domovech či kancelářích všech milovníků vytříbené jemnosti a nezaměnitelné kvality těchto vonných tyčinek. Shoyeido nepoužívá žádné živočišné produkty, jejich výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Série Drahokamů - přináší energii a vibrace pěti drahých kamenů, které symbolicky korespondují s největšími vnitřními kvalitami lidstva. Diamant zosobňuje energii a moc, rubín duchovní sílu, safír oddanost a ametyst rovnováhu, smaragd naše vědomí.

SMARAGD - zeleně dřevitá vůně santalu s tóny fenyklu, skořIce a hřebíčku přináší nekonečně trpělivé, láskyplné a štěstím oplývající vibrace smaragdu.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat