SUGILIT 3

Hmotnost 23 g
Výška 2.2 x 1.0 cm
Délka 3.5 cm
Země původu Jihoafrická Republika

skladem
639 Kč

Sugilit byl objeven teprve nedávno, ale vzhledem ke svým vlastnostem se těší stále větší pozornosti ze strany sběratelů i těch, kteří se věnují léčení drahými kameny.

Bohužel existuje jen jediné naleziště na světě (Hotazel u Jihoafrické republiky) a i to je v současnosti téměř vyčerpáno, proto je cena tohoto kamene značně vysoká a rok od roku roste.

Je to jeden z nejsilnějších kamenů vůbec, přivádí k nám fialové světlo Boží lásky, umožňuje jeho přijetí celým tělem. Učí nás životu s vlastní pravdou, pokoře i mravnosti, pochopení duchovních hodnot, nalezení smyslu života. Jedná se o silný meditační kámen, který nás učí koncentraci, utišuje a zklidňuje roztěkanou, nesoustředěnou mysl. Provází nás na pouti k minulými životům, chrání na duchovních poutích.

Chrání před traumaty a zklamáním, žalem a smutkem, přináší optimismus a otvírá srdce, pomáhá odpuštění, odstraňuje problémy mezi lidmi.

Uzemňuje ty, kteří se na této planetě necítí doma. Na fyzické úrovni zvyšuje imunitu, pomáhá při léčbě všech těžkých nemocí, jako mrtvice, rakovina, duševní choroby. Odstraňuje jedy z našeho těla.

Čistíme pečlivě v kouři, dobíjíme na přímém slunci a uchováváme nejlépe na křišťálové drúze.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat