PALO SANTO a MYRHA - jehlánky

Účinek Očistný / Provonění prostoru / Šamanismus / Harmonizující /
Vůně jemně dřevitá, kořenitě pryskyřičnatá, hluboce tajemná a zemitá
Balení 7 ks
Země původu Peru

skladem
149 Kč

Tyto vonné jehlánky, vyrobené místními obyvateli Peru, jsou zajímavou alternativou k tradičním vykuřovadlům dané oblasti. Splňují vysoké nároky na původ a kvalitu společně s důrazem na přírodní složení produktu. Mohou nám posloužit v okamžiku, kdy nemáme čas nebo prostor pro zapálení vykuřovadla, když potřebujeme rychle a efektivně očistit prostor, navodit patřičnou atmosféru nebo doprovodit činnost, při níž je potřeba posílení a důraz na spirituální stránku věci.

PALO SANTO A MYRHA - jehlánky

Vyjímečná kombinace posvátného dřeva Palo Santo s peruánskou myrhou symbolizuje propojení duchovního a spirituálního principu, palo santo přináší energie šamanské mystiky a komunikace s bohy, zatímco myrha nás uzemní a umožní spojení s matkou zemí a bytostmi zvířat i rostlin.

Zapalujte, pokud chcete zharmonizovat prostory, vyrovnat energie a posílit principy duchovní komunikace, naladit se na přírodu, zbavit se stresujících zátěží a podrážděnosti. Jehlánky mají subtilně dřevitou, kořenitě pryskyřičnatou  a tajemně hlubokou, zemitou vůni.

Jehlánky pečlivě zapalte a postavte na speciální stojánek nebo do kadidelnice. Nenechávejte hořící jehlánky v blízkosti hořlavých předmětů a nechejte mimo dosah dětí. Jehlánky během hoření vytváří značné sálavé teplo!  Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat