MOQUI MARBELS menší /1pár cca 10-12g

Hmotnost 10-12 g
Průměr cca m.1.0 / ž.1.0 cm
Země původu USA - Utah

skladem
99 Kč

MOQUI MARBELS - „Hromové kuličky“ nebo také „Šamanské kameny" jsou pojmenovány podle Indiánů kmene Moqui, kteří obývali území Utahu a odkud tyto převážně hladké eliptické nebo kulaté konkrece pochází. Většina těchto výtvorů přírody má jádro z pískovce, jež je obklopeno pláštěm z hematitu. Někteří geologové považují Moqui Marbles za konkrece železné rudy vzniklé před 130 až 155 miliony lety. Jiná teorie hovoří o dopadu meteoritu do oblasti „Big Specer Flat“ 12 mil od města Escalante, kde jsou ještě dnes viditelné zbytky valů po dopadu. 

Moqui při používání působí kladně na imunitní systém, vyrovnávají energii, harmonizují, navozují duševní rovnováhu a regenerují. Pomohou při ztrátě energie, nesouladu, blokádách, citové nevyrovnanosti. 

Dělí se na mužské (vetší, drsnější, tvarem jako UFO s pravotočivou energií) a ženské (hladší, sametovější, menší s levotočivou energií).Kameny držíme sevřené v dlaních a to tak, že praváci drží v pravé ruce kámen opačného pohlaví (muž - ženský kámen a žena – mužský kámen) a druhý kámen sevřeme ve druhé ruce. Leváci mají tyto kameny obráceně.

Kameny začnou působit na člověka zhruba po 5 – 15 minutách, záleží na citlivosti a vnímavosti. Ucítíme z Moqui Marbles teplo, které nám bude stoupat od dlaní až k ramenům, a potom do celého těla.

Uvedená cena je za oba Moqui/ za 1pár, vhodné do kapsy, do kabelky s sebou jako průvodce a ochránce. 

Ilustrační foto:

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat