LEPIDOLIT 2

Hmotnost 40 g
Výška 4.0 x 0.7 cm
Délka 5.0 cm
Země původu Brazílie

skladem
209 Kč

Lepidolit odstraňuje vše negativní, aktivuje a otvírá krční čakru, třetí oko a korunní čakru. Pročišťuje zablokování a přináší vesmírnou moudrost. Lepidolit také pomáhá při šamanských nebo duchovních cestách. Dokáže vás naladit na myšlenky a pocity pocházející z jiných životů, které jsou příčinou bloků v současném životě. Současně vás dokáže posunout o kus dál do budoucnosti.
Lepidolit je velmi nápomocný při zmírňování stresu a deprese . Obsahuje lithium a pomáhá při stabilizaci výkyvů nálad a návalů strachu nebo paniky .Odstraňuje malomyslnost, překonává nespavost. Je vynikající při překonávání jakékoliv citové nebo duševní závislosti včetně anorexie. Jako kámen přechodu odhaluje a přeměňuje staré duševní vzory a překonané způsoby chování . Vede k nezávislosti a dosahování stanovených cílů bez pomoci zvenčí. Podporuje intelektuální a analytické schopnosti. Díky své schopnosti podporovat objektivitu a soustředění urychluje rozhodování. Pomáhá nám abychom se soustředili na to, co je důležité. Je to kámen, který přináší klid, zklidňuje neklidné spaní a emocionální stres. Svému majiteli přináší hluboké citové vyléčení.

Léčebné účinky: lepidolit dokáže lokalizovat místa nerovnováhy, pokud ho položíte na takové místo, začne zlehka vibrovat. Přináší úlevu při alergiích, posiluje imunitní systém, restrukturalizuje DNA a posiluje tvorbu záporných iontů. Pomáhá při vyčerpanosti, epilepsii a Alzheimerově chorobě.  

Odstraňuje elektromagnetické znečištění. Měl by umístěn v blízkosti počítačů, aby pohlcoval jejich vyzařování.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat