KOPÁL a MYRHA - jehlánky

Účinek Očistný / Harmonizující / Šamanismus / Provonění prostoru /
Vůně pryskyřičnatě sametová, hluboce tajemná a mystická, se sladce dřevitými doteky a tóny ovoce
Balení 7 ks
Země původu Peru

skladem
149 Kč

 

Tyto vonné jehlánky, vyrobené místními obyvateli Peru, jsou zajímavou alternativou k tradičním vykuřovadlům dané oblasti. Splňují vysoké nároky na původ a kvalitu společně s důrazem na přírodní složení produktu. Mohou nám posloužit v okamžiku, kdy nemáme čas nebo prostor pro zapálení vykuřovadla, když potřebujeme rychle a efektivně očistit prostor, navodit patřičnou atmosféru nebo doprovodit činnost, při níž je potřeba posílení a důraz na spirituální stránku věci.

KOPÁL A MYRHA - jehlánky

Spojení dvou kopálových pryskyřic, bílého kopálu a druhu, kterému se říká peruánská myrha, nám dává kombinaci vhodnou především pro harmonizaci, vyladění prostoru na neutrální úroveň, jeho pročištění a posílení spirituality. Kopál umocňuje doteky s nebesy a obětní funkci, zatímco myrha uzemňuje, spojuje nás s matkou zemí a přírodou, přináší uvědomění si spojitosti se všemi živými bytostmi.

Zapalujte, pokud potřebujete vyladit vše, co se dostalo z rovnováhy, propojit energie nebe a země, principy muže a ženy, jinu a jangu, dostat se do kontaktu s přírodou a naladit se na její moudrost. Jehlánky mají pryskyřičnatě sametovou, hluboce tajemnou a mystickou vůni se sladce dřevitými doteky a tóny ovoce.

Jehlánky pečlivě zapalte a postavte na speciální stojánek nebo do kadidelnice. Nenechávejte hořící jehlánky v blízkosti hořlavých předmětů a nechejte mimo dosah dětí. Jehlánky během hoření vytváří značné sálavé teplo!  Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí.

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat