KADIDLO Etiopie, sugar

Latinský název Boswellia papyrifera
Hmotnost 20 g
Účinek Očistný / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Kreativní /
Vůně jemně kadidlová, hluboce sametová a balzamická
Země původu Etiopie
Způsob spalování

skladem
89 Kč

Různé druhy kadidlovníku z čeledi březulovitých, rostoucích především v Arábii, Jemenu, Ománu, Somálsku, ale i v Indii, produkují nejznámější a nejproslulejší pryskyřici – kadidlo, zvané též olibanum.

Patří mezi nejúčinnější čističe atmosféry, jak na duchovní i fyzické úrovni, má silné dezinfekční účinky, vytváří pocit průzračnosti, zbožnosti, čistoty a klidu. Staví most mezi fyzickou a spirituální rovinou bytí. Jedná se o silný stimulant lidského ducha, snižuje stres, uvolňuje napětí, je vhodným doprovodem modliteb a meditací, rozšiřuje vědomí, má také významné léčebné účinky.

Tyto Africké druhy patří mezi nejvíce oblíbené sorty především v Evropě, kde naplňují pojem typicky kadidlovníková vůně a svou kvalitou dokáží splnit všechny požadavky spojené s používáním této pryskyřice.

 

KADIDLO Etiopie, sugar - jedná se o kadidlo, které je ve své domovině nazýváno cukr. Skutečně se podobá kostkám cukru, připravuje se slisováním jemné drtě pryskyřice do větších kusů. Vůně je jemně kadidlová, hluboce sametová a balzamická.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat