Vykuřovací prášek - MEI HUN, Huitong

Hmotnost 30 g
Vůně jemně nasládlá vůně skořice a dalších exotických koření a dřevin nese lehký animální tón
Země původu Čína

skladem
699 Kč

Tradice používání vykuřovacích prášků pochází z dálného východu, především z Číny, Koreje, Mongolska a Japonska.

Ovšem podobně jako u tyčinek, mistry ve výrobě prášků se stali Číňané, Japonci jejich umění  později převzali.

Jedná se o velmi složité kompozice najemno rozemletých vykuřovadel, jež se formují do speciálních razítek a nechávají se prohořívat.

Firma Huitong sahá pro recepty vykuřovacích prášků do dávné čínské historie, v textech starobylých dynastií nachází recepty těch nejproslulejších a nejvíce oblíbených vůní oné doby.

Ty se pak vznešeně vznášely na císařských dvorech, kde vytvářely ušlechtilou, povznášející, lehce okouzlující aristokratickou atmosféru vytříbeného vkusu, jemných mravů a neokázalého luxusu.

 

Použití

 

1. Vykuřovací mističku naplňte speciálním popelem z rýžových plev, nebo zpoloviny pískem a na něj nasypejte vrstvu popela

2. Na vrstvu popela položte formu.

3. Lžičkou ze sady k vykuřovacím práškům nasypejte do formy prášek, špachtlí jej do razítka naformujte – nepěchujte. Při sypání prášku dávejte pozor, aby jste nepohnuli s formou.

  Jakmile drážku zaplníte, velmi opatrně formu nadzvihněte, zbytek prášku vraťte do dózy.

4. Zápalkou zapalte jeden konec zformovaného tvaru.

  “Cestička“ vytvořená z prášku dlouhou dobu prohořívá. Po dohoření můžete zbylý popel jemně rozprostřít po povrchu a utvářet tak další vrstvu.

 


 

MEI HUN -  v této vůni se snoubí něco lákavého, tajemného i nebezpečného zároveň, jemně nasládlá vůně skořice a dalších exotických koření a dřevin nese lehký animální tón u kterého tak trochu nevíme, na čem jsme. Je to jako prchavý úsměv neznámé konkubíny, kvůli kterému dokážeme ztratit hlavu a nemůžeme bez něj ani chvíli být. Jako zakázané ovoce, co musíme ochutnat.

Zapalujte, pokud chcete objevovat tajné zákoutí a témata, dotknout se mystérií naší existence i pochopit vášně a energie vlastního bytí, pochopit, že existují věci, o kterých se mnoho nemluví, ale které tady jsou.

Nevíte jméno nebo heslo?
Jste tu poprvé? Vytvořte si účet!