Vonné tyčinky - Pure Incense, Hari Leela

Hmotnost 10 g
Účinek Relaxační / Afrodiziakální / Meditační / Provonění prostoru /
Vůně doteky jasmínu i karafiátu společně s dalšími exotickými květy,famózní kytice, složená z jemně florálních tónů, vyvážená kombinace, s dřevitým nádeche
Délka 20 cm
Země původu Indie

skladem
199 Kč

Pure incense je nádherným zjevením ve světě Indických vonných tyčinek. V nejvyšší řadě Connoisseur přináší nejlepší kvalitu ve své produkci.Nosný základ byl snížen na minimum, převládají zde čisté vonné složky a esenciální oleje špičkové kvality. Výsledkem jsou úchvatné, nesmírně sofistikované, jemně éterické a líbezné vůně, jež si nezadají s kvalitou japonských vonných tyčinek. Ponořte se i Vy v doprovodu jemnohmotných vonných vibrací do spirituální, poklidné atmosféry smyslné Indie, jež Vám pomůže pochopit vlastní duchovní cestu svého nitra.


Hari Leela je famózní kytice, složená z jemně florálních tónů, vyvážená kombinace, ve které nenajdete nosnou vůni, vše je hladké a perfektní, s mírným dřevitým nádechem. Můžeme zde rozkrýt doteky jasmínu i karafiátu společně s dalšími exotickými květy, vše se dá přirovnat k poklidné náladě plynoucí Gangy. Skvělá vůně pro uklidnění a relaxaci.

Ilustrační foto:

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat