Svíce léčivá, rituální - /Archanděl Rafael

Průměr 3 cm
Výška 20 cm
Země původu Španělsko

skladem
599 Kč

Tyto výjimečné svíce jsou ručně vyrobeny z nejkvalitnějšího včelího vosku, bylin a pryskyřic, se snahou o co nejvyšší kvalitu při zachování přirozeného působení, léčivých schopností i rituálně obřadní esoterické či magické funkce.

Jedná se o velice vyvážené kompozice, spojující léčivé schopnosti včelích produktů, očistné účinky živého ohně i jemněhmotné vibrace a energie spirituálních rostlin či pryskyřic doplněné a posílené o působení barev na naše smysly.

Přírodní svíce - Archanděl Rafael

Rafael -  je nejvyšším léčitelem v andělské říši, léčí zvířata i lidi. Je archandělem uzdravení, ochráncem nemocných. Pomáhá při utrpení a bolesti. Podporuje také paměť, inteligenci a dodává sílu ke studiu.

Odpovídajícím dnem je středa, jeho planeta je Merkur.

Můžete si také svým vnitřním zrakem představit - vizualizovat- smaragdově zelené světlo kolem osoby nebo části těla, která potřebujete uzdravit, a tím přivolat archanděla Rafaela a jeho léčivou energii.

 

Svíci zapalte a umístěte do vhodného svícnu. Během hoření zkracujte knot, pokud bude plamen příliš vysoký. Odstraňujte kousky pryskyřic z blízkosti knotu. Nenechávejte hořet bez dohledu. 

Složení: 100 % včelí panenský vosk, pryskyřice, byliny.

 

 

 

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat