Vykuřovací prášek - DREEP SANG

Hmotnost 250 g
Účinek Meditační / Léčebný / Obětina / Očistný /
Vůně jasně bylinná, dřevitě kořenitá, hluboce spirituální
Země původu Bhútán
Způsob spalování

skladem
259 Kč

Pálení obětních vykuřovadel má v Tibetu velmi dlouhou historii. Již staří šamani - bönpové pálili mnoho různých kuřidel a tato tradice přecházela postupně i do buddhistické praxe. Jako hlavní důvod bylo obětování božstvům, ochrana před zlými duchy a démony, očistění prostoru i vlastní karmy, karmy všech svých blízkých, všech cítících bytostí. 

Velmi často se spalují jalovcové větvičky, jimž se říká sang, ovšem toto slovo označuje vykuřovadla obecně, ale i konkrétní vykuřovací směs, hrubě namletou a obsahující více složek, často smísených, podobně jako u vonných tyčinek,  podle velmi starých receptů.

Přinášíme Vám vysoce kvalitní směs Sang přímo z Bhútánu, kde je buddhistická tradice ještě stále živá, neovlivněna západní komerční kulturou.

DREEP SANG  je vysoce kvalitní sang smíchaný z nejlepších surovin určený pro praxi Riwo Sangchoe a obětní vykuřovací praxi. Když pálíte tuto směs, jsou uspokojeny bytosti z šesti sfér. Karmické dluhy jsou odstraněny a léčení může proudit bez překážek. Jsou odstraněny všechny překážky na cestě k probuzení. Směs má také velmi silnou očistnou schopnost, můžete čisti sebe, své blízké i jakýkoliv prostor.

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat