Vonné tyčinky - Kyoto moon - ABUNDANCE - hojnost, Shoyeido

Délka hoření 30 min.
Účinek Provonění prostoru / Spirituální / Kreativní / Posilující /
Vůně jemně kořenitá s doteky santalu, benzoe a vzácných dřev
Délka 13,5 cm
Balení 40 ks
Země původu Japonsko

skladem
149 Kč

Firma Shoyeido byla založena r. 1705 v japonském Kyoto . Je to druhá nejstarší firma zabývající se produkcí vonných tyčinek a je považována za  výrobce, jež přináší tu nejvyšší a nejvíce přirozenou kvalitu na světě. Míchání různých drahocenných vonných materiálů povýšilo mnoho generací mistrů na umění, jehož výsledkem jsou pozoruhodné,  velmi jemné a propracované vůně, které dokáží potěšit doslova všechny naše smysly, jak trefně odkazuje Japonský výraz  " mon - koh " neboli naslouchání vůním.       

Shoyeido dodává své vonné tyčinky do většiny Japonských Zenových klášterů, jejich produkce si našla své místo také v mnoha domovech či kancelářích všech milovníků vytříbené jemnosti a nezaměnitelné kvality těchto vonných tyčinek. Shoyeido nepoužívá žádné živočišné produkty, jejich výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Kjótský měsíc série - je inspirována fázemi nebeského druha Země, Měsíce. Luna symbolizuje dynamický a cyklický aspekt života na Zemi, je nejen zdrojem tvůrčí energie, přináší nám také jistotu, starý přítel přijíždí zajistit klidnou společnost v noci, abychom se mohli v bezpečí věnovat rozjímání, meditaci či kreativní činnosti.

ABUNDANCE - hojnost -směs mnoha druhů koření, santalu  a benzoe nám synergicky přináší vibrace hojnosti, prosperity a bohatství.

Nevíte jméno nebo heslo?
Jste tu poprvé? Vytvořte si účet!